Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Pljuščenkův syn terčem posměchu kvůli představení: Ostrá reakce maminky Rudkovské!

Autor: pl

Když je člověk v záři reflektorů, musí počítat s tím, že se kromě slávy a potlesku dostaví také kritika, nebo posměch. I když jste jen dítě. Přesně to se nedávno stalo Alexanderovi Pljuščenkovi (10), synovi kontroverzního krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (41). Jeho máma Jana Rudkovská (48) se ale rozhodla, že kritiku valící se na hlavu jejího uzlíčku štěstí nenechá jen tak!

Jde v tátových stopách. Alexander Pljuščenko, syn olympijského vítěze a podporovatele diktátora Vladimira Putina Jevgenije Pljuščenka, si střihne roli v lední show Malá mořská víla. Nedávno ale unikla ven informace, že Saša, kterému rodiče přezdívají Gnome Gnomič (narážka na zahradního trpaslíka vzhledem k Sašově vzrůstu, pozn. red.), bude hrát kraba.

V očích veřejnosti tento fakt sklidil vlnu posměchu. Lidé například počítali, kolik peněz bude po těchto vystoupeních potřebovat malý Saša na psychologa. Nyní se ale rozhodla reagovat jeho maminka Jana Rudkovská.

Potrestám vás!

„Nepočítejte, kolik bude Saša potřebovat peněz na psychologa, ale na rozlohu bytu,“ citoval Rudkovskou ruský server KP. „Můj syn, který bude v inscenaci hrát kraba, se bude v představení jmenovat Krab. Krab Krabič. Nevím, jak se vám podařilo vyřešit tuhle záhadu, proniknout do tohoto tajemství. Netuším, kdo z našich zaměstnanců vám tyto přísně tajné informace vyzradil, ale rozhodně to vyřeším a potrestám vás za porušení dohody o mlčenlivosti,“ dodala známá producentka.

Zároveň uvedla, že její syn už v tak útlém věku vydělává tolik peněz, že by si mohl dovolit vlastní byt. Závěrem dodala, že po těchto představeních začne Alexander šetřit na druhý byt, dům nebo parkoviště. Stane se v budoucnu z malého Saši stejná krasobruslařská hvězda jako z jeho otce?

Saša Pljuščenko jde ve stopách svého otce
Saša Pljuščenko jde ve stopách svého otce