Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Krasobruslař Pljuščenko a jeho žena Rudkovská září: Narozeniny nejmladšího syna!

Autor: OB

Krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (40) se kromě podpory ruské agrese na Ukrajině, rád chlubí také svým luxusním životním stylem. Penězi nešetří ani na svých dětech a tak si nejmladší syn Arsenij užil velmi okázalou oslavu svých třetích narozenin. A jak celý den probíhal? To na svých sociálních sítích ukázala fanouškům manželka Putinova zastánce, Jana Rudkovská (48). 

Dvojnásobný držitel zlaté olympijské medaile má se svou manželkou Janou, která je v Rusku známou televizní osobností, dva syny. Staršímu Alexanderovi je deset let a ve své rodné zemi je už známou celebritou.

Kromě navštěvování krasobruslařské školy jeho otce je také od svého útlého věku vyhledáván fotografy a díky modelingu a sociálním sítím vydělává svým rodičům nemalé peníze. Ti jsou však veřejností kritizováni za to, že je jejich výchova tvrdá a malého chlapce připravují o dětství.

Jeho mladší bratr Arsenij doma prožívá stejný dril, od kterého si rodiče slibují, že se mu jednou vrátí v podobě úspěšného života. Jevgenij Pljuščenko se nikdy netajil těžkým dětstvím, na které si však nikdy nestěžoval, protože prý díky němu se stal takhle úspěšným sportovcem a tak chce stejné praktiky používat i na svých dětech.

Před pár dny však krasobruslařův nejmladší syn slavil třetí narozeniny a rodiče mu připravili opravdu zajímavý program, v jehož průběhu Arsenijovi úsměv na tváři rozhodně nechyběl. 

Společně se svými kamarády si na zahradě užili představení, které bylo plné mýdlových bublin a do jedné z nich byl malý oslavenec dokonce “uvězněn“. Následovalo setkání s chlupatou příšerou a také papouškem, kterého si mohl malý blonďák dokonce položit na ruku.

A co dalšího nemůže v průběhu narozeninového dne chybět? Samozřejmě honosná večeře společně se sfoukáváním svíček, které Rudskovská nahrála na svém Instagramu. "3 roky! Gratulujeme našemu chlapečkovi," napsala k videu se svým synem.

Ty byly zapíchnuty v krásném ovocném dortu obloženém lesními plody, a i když se u toho Arsenij trochu trápil, nakonec je dokázal všechny “uhasit“ sám.

Na Arsenije čekal krásný ovocný dort
Na Arsenije čekal krásný ovocný dort