Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Půvabná dcera hokejisty Lašáka: Kritika od matky kvůli »otcovským genům«!

Autor: pl

Ve svém životě dosáhl úspěchů nejen na kluzišti, ale také v osobním životě. Ján Lašák (44), bývalý reprezentační gólman Slovenska, může být na své děti hrdý. Syn Ján (21) hraje v zámoří na univerzitě prestižní soutěž NCAA a dcera Lilien (18) roste do krásy. Sympatická blondýnka se navíc také »potatila«, ale na rozdíl od svého bratra v negativním slova smyslu. Svou maminku dokázala pořádně vytočit! Čím?

Mistr světa, dvojnásobný šampion extraligy nebo krátké angažmá v NHL. Kariéra bývalého hokejového brankáře Jána Lašáka je protkána úspěchy skrz naskrz. Stejně ale jako ostatní lidé, i někdejší strážce klece Pardubic či Liberce má své chyby. V jeho případě se jedná především o nedodržování úklidu.

Přesně tenhle zlozvyk převzala Lašákova nádherná dcera Lilien, tedy alespoň podle slov její maminky Andrey. „Tě dorazím, ty jsi strašná bordelářka,“ volala maminka Andrea na dceru Lilly ve videu, které Lilien zveřejnila na sociální síti. „Ty fakt potřebuješ služku. Co ty dokážeš ve svém pokoji udělat. Ve 12:05 máš nadherně uklizený pokoj a o padesát vteřin později… Fakt jsi bordelářka,“ dodala její maminka, zatímco se Lilly smála.

Jak už bylo zmíněno, sympatická modelka, která se také věnuje tenisu, zdědila nepořádnost s největší pravděpodobností po svém slavném otci. Své o tom ví třeba exgólman slovenské reprezentace Rastislav Staňa (43), který bydlel s Lašákem na pokoji během šampionátu v roce 2005. „Jsem bordelář, oblečení mám rozházené po celém pokoji. Rasťo má ve věcech pořádek. Všechno má uložené v komíncích jako na vojně,“ citoval Lašáka web Šport24. Jde tedy vidět, že Lilien je skutečně dcerou svého otce.

Půvabná Lilien Lašák je bordelářkou po svém otci, bývalém hokejovém brankáři Jánu Lašákovi
Půvabná Lilien Lašák je bordelářkou po svém otci, bývalém hokejovém brankáři Jánu Lašákovi