Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Televizní tým posílí Soukalová a Jílek: Hvězdný záskok za Lachmana!

Autor: tad

Kdo za biatlonovým mikrofonem nahradí »fachmana« Lachmana? ČT po tragickém moderátorově úrazu vytáhla dvě skutečná esa! Už dnes si při ženské štafetě odbudou premiéru komentátor Tomáš Jílek (46) a nedávná hvězda světového biatlonu Gabriela Soukalová (34)!

Podle informací Blesku Lachman částečně ochrnul po pádu ze schodů při dovolené s manželkou. V nemocnici se teď pomalými krůčky snaží vrátit zpátky do života... Tragédie tak má pochopitelně dopad i na podobu a obsazení právě startujících přenosů. „V týmu biatlonových komentátorů se bohužel neobjeví Tomáš Lachman, který se zotavuje po těžkém úraze, a jeho návrat není v této chvíli možný,“ uvedla mluvčí ČT Vendula Krejčová na dotaz Blesku.

Dvojnásobná mistryně světa a trojnásobná olympijská medailistka Gabirela Soukalová rozšíří tým televizních expertů a zkusí si právě i komentování. „Těším se na novou výzvu a i na to, že uvidím biatlon z úplně jiného pohledu,“ říká Soukalová, kterou jako všechny z biatlonové rodiny neštěstí Tomáše Lachmana šokovalo. Tomáše Jílka mají diváci spojeného především s Tour de France a hokejovými bitvami, teď jeho hlas doprovodí výkony Davidové, Krčmáře & spol.

Gabriela Soukalová se ujme komentování
Gabriela Soukalová se ujme komentování