Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Jágr vyrazil s Dominikou na koncert Mirai: Překvapivá dohra!

Autor: pl

Drhne to. Jeho hokejové Kladno prožívá další bídnou sezonu, když se s pouhými devatenácti body krčí u dna extraligové tabulky. Jaromír Jágr (51) tedy neváhal a šel se odreagovat do O2 areny, kde měla koncert populární česká skupina Mirai. Po vystoupení navíc všechny překvapil zajímavou momentkou z metra!

Vyprodaná O2 arena, skvělá show a k tomu davy nadšených fanoušků, mezi kterými byl i legendární hokejista Jaromír Jágr se svou přítelkyní Dominikou Branišovou (29). Přesně to byl koncert hudební skupiny Mirai, který se uskutečnil ve čtvrtek 30. listopadu. A nutno podotknout, že věhlasná »osmašedesátka« měla luxusní místa. Se svou láskou stáli kousek od pódia! „Šli jsme na Mirai s Jágrem a Dominikou. Všichni vypadají spokojeně,“ smála se na instagramu zpěvačka Elizabeth Kopecká videu, na které se Jágr pobaveně šklebí.

Pořádný zážitek ale čekal hokejovou legendu ještě po koncertě. Jeho partičce a samotnému Miraiovi se zřejmě nepovedlo zajistit si odvoz, a tak se rozhodli odcestovat z arény metrem spolu s fanoušky. „O2, děkujem. Nezapomenem. Život. Metrem domů. Pa,“ napsal zpěvák na instagramu k fotce s Jágrem, kterému se ve tváři zračí spíš utrpení než radost. „Podle mě od Nagana metrem nejel,“ vtipkoval pak ještě Mirai ve stories. Fanoušci ale byli nadšení: „Džegr v metru!“ hlásili šokovaně.

K cestě z arény se následně vyjádřil také sám král tuzemského hokeje, který ve svém příspěvku vtipně zpochybnil orientační schopnosti známého zpěváka. „Koncert skvělý. After party vynikající. Jízda metrem taky dobrá. Jen by mě zajímalo proč jsme vystoupili o stanici dřív a šli pak kilometr pěšky? Kdo tomu velel?“ šťouchl si Jaromír Jágr do frontmana skupiny Mirai.

Jeden z nejlepších hokejistů v dějinách ale nebyl jedinou osobou ze sportovního prostředí, která si zpříjemnila čtvrteční večer hudebním zážitkem. Do pražské haly zavítala například exbiatlonistka Gabriela Soukalová (34), která vzala na koncert maminku. Dále mohli posluchači potkat tenistku Karolínu Muchovou (27) nebo Nicole Sobotku (33), manželku hokejového útočníka Sparty Vladimíra Sobotky (36).

Jaromír Jágr si zašel s přítelkyní Dominikou na koncert hudební skupiny Mirai
Jaromír Jágr si zašel s přítelkyní Dominikou na koncert hudební skupiny Mirai