Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Biatlonista Krčmář je podruhé tátou: Utajené miminko!

Autor: OB

Pořádné překvapení přichystal fanouškům biatlonista Michal Krčmář (33). Před pár okamžiky totiž na Instagramu sdílel fotografii se svou novou dcerkou, kterou přivedla na svět jeho manželka Romana. Zajímavé je však to, že o jejím těhotenství nikdo nevěděl a narození miminka oznámili až po návratu z nemocnice.

Budou tomu dva týdny, co Michal Krčmář v Kanadě odjel svůj poslední závod této zimní sezóny. Jestli jste si však mysleli, že si nyní s manželkou užijí odpočinek a možná vyrazí na luxusní dovolenou, pořádně jste se sekli. Stříbrný medailista ze Zimních olympijských her v Pchjongčchangu totiž před chvílí oznámil příchod nového potomka.

„Tamara Krčmářová. Datum: 27.3.2024, Váha: 3,7kg, Výška: 50cm. Vítej,“ napsal Krčmář k fotografii, na které mu roztomilá Tamara leží v náručí. Český biatlonista je tak už dvojnásobným tatínkem, jelikož se svou manželkou Romanou, se kterou se minulý rok oženil, má už syna Viktora. Rodák z Vrchlabí má tak po nevydařené sezóně pořádný důvod k radosti a je jasné, že sport půjde na nějakou dobu stranou.

Biatlonista Michal Krčmář je podruhé táta
Biatlonista Michal Krčmář je podruhé táta