Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Hrůza v Monaku: Maskovaní muži přepadli syna Petra Kordy!

Autor: vba

Slunné Monako jako ráj? Pro Sebastiana Kordu (23) spíš peklo. Syn slavného českého tenisty Petra (56) se tam stal obětí hrůzného přepadení!

Dva muži v temných motorkářských helmách si na Sebastiana počíhali v samotném centru Monte Carla. Vyskočili zpoza rohu a zřejmě pod hrozbou násilí si vynutili Kordovy cennosti. Hlavní úlovek? Luxusní hodinky Richard Mille v hodnotě přes 7,5 milionu korun!

Lupiči poté nasedli na skútr a zmizeli, než se okradený tenista stihl rozkoukat. „Oběť je v šoku, ale nezraněna. Policie po pachatelích dál neúnavně pátrá,“ referoval o Kordovi lokální zpravodajský server France Bleu Azur.

Přepadení se stalo už 4. dubna, tedy krátce před startem monackého turnaje ATP. Tím se vysvětluje, proč ho Sebastian odehrál v netradičních oranžových hodinkách, které dostal narychlo od sponzora, místo svých oblíbených černých. I kvůli šílené zkušenosti pak Korda vypadl na pobřeží Středozemního moře už ve druhém kole.

Přítelkyně Ivanka Nedvědová. A já mám všechno?!

Svého miláčka Sebastiana doprovázela i na turnaj v Monte Carlu. Ivana Nedvědová (27), dcera legendárního fotbalisty Pavla (51), ale přepadení nejspíš unikla – policie totiž informuje jen o jediné oběti. Ivanka si nicméně raději obsah svých drahých kabelek pečlivě zkontrolovala, jak ukázala na sociálních sítích...

Sebastiana Kordu přepadla v Monaku partička zlodějů a odcizili mu hodinky v hodnotě osmi milionů
Sebastiana Kordu přepadla v Monaku partička zlodějů a odcizili mu hodinky v hodnotě osmi milionů