Neděle 16. února 2025
Svátek slaví Ljuba, zítra Miloslava
Oblačno, sněžení -1°C

Salákovi dostali od dětí košem: Místo divadla radši tohle!

Autor: zvo

Asi každý rodič si tím prošel. To, že si něco užíváme jako dospělí ještě neznamená, že se pro stejnou věci nadchnou i děti. A přesně na takovou stávku ze strany ratolestí teď narazili i Michaela a Alexander Salákovi. 

Alexander Salák a jeho žena Míša pro své děti žijí. O víkendu jim navrhli, že si společně vyrazí do Národního divadla na prohlídku. Takový nápad se ale doma nesetkal s nadšenou odezvou a děti navrhly, že namísto toho doma uklidí.

A tak se stalo. Zatímco ratolesti doma šůrovaly, Salákovi vyrazili za kulturou. „Tak jsme si tu dětskou prohlídku užili s cizími dětmi,“ komentovala s dotazem, jestli její sledující nutí své potomky ve věku mezi šesti až deseti lety, aby s nimi chodili za kulturními zážitky. 

Svůj příspěvek dovysvětlila, že na místě často děti změní názor a jsou nadšené, ale to přemlouvání doma je unavující. A nyní o víkendu už na to nejspíš Míša se Sašou neměli sílu.

Po návratu domů ale na rodiče čekalo představení v podobě dokonale uklizeného domu! Především holky se prý snažily. Tak nebyl to z pohledu rodičů přes původní odmítnutí nakonec příjemný den? 

Michaela Saláková.
Michaela Saláková.