16. června 2017 • 11:10

PĚT největších překvapení EURO 21? Zlobivé dítě Anglie i laciný Čech

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepatří mezi největší hvězdy EURO jednadvacítek v Polsku, ale jejich fotbalové schopnosti jsou nesporné. Tito talenti by se dali charakterizovat českým příslovím: „Hodně muziky za málo peněz.“ V článku se podívejte na pět hráčů, kteří můžou na prestižním mládežnickém turnaji překvapit a hráči Sazka Fantasy na nich vydělat.Jack Grealish, Anglie, 9,3 milionů

Zlobivé dítě mládežnického fotbalu v Anglii. Předpovídala se mu velká budoucnost, jenže mladík se rád začal bavit a do hlavy mu kromě slávy stoupl i alkohol. Už několikrát měl na kahánku, Aston Villa ho dokonce vyřadila z prvního týmu. Po sestupu do druhé ligy dostával více příležitostí a důvěru začal splácet. Velmi kvalitní hráč na míči s velmi dobrou koncovkou. Oproti svým spoluhráčům je navíc v Sazka Fantasy docela laciný.

Michal Trávník, Česko, 7,6 milionů

Na kapitánovi české reprezentace bude po incidentu Aleše Čermáka o něco více zodpovědnosti. S kapitánskou páskou by měl přebrat po bourajícím sparťanovi i režisérské role směrem dopředu. Jde o zkušeného borce, v lize má odchovanec Slovácka už přes 100 startů. I když Čechy čeká náročná skupina, Trávník se zdá jako slušná laciná varianta.

Ongjen Ozegovič, Srbsko, 8 milionů

Třiadvacetiletý útočník září na domácí scéně. V nejvyšší srbské soutěži mu to střílí náramně, ve 25 zápasech si připsal 16 branek a jednu asistenci. Nezaostal tak o moc oproti největší hvězdě srbského výběru Uroši Djurděviči. Oproti svému spoluhráči je výrazně lacinější, proto bychom mu dali ve vašich sestavách přednost.

Lukáš Zima, Česko, 6,5 milionů

Nejlacinější jednička mezi brankáři. Jistě, Čechy čeká těžká skupina a najdou se brankáři, kteří mají potenciál na čistá konta o mnoho větší. Ale když vezmeme v úvahu Zimovu cenu a fakt, že na velkých reprezentačních akcí se mu daří, jde o velmi zajímavou volbu. Velcí fanoušci mládežnického fotbalu si jistě pamatují, jak na ME hráčů do 17 let se velkou měrou podílel na postupu českého týmu na MS v Mexiku, když v klíčovém duelu s Německem chytil dvě penalty.

Sestavte si vlastní tým z hráčů EURO 21 a hrajte o 30 tisíc!

Sazka Fantasy
 

Dawid Kownacki, Polsko, 8,5 milionů

Šikovný střelec Polska se prosazuje v nejvyšší tamější soutěži. Devět gólů a tři asistence za sezonu je slušná bilance. V reprezentaci se mu daří obdobně, v 7 zápasech se prosadil třikrát. Nenápadná volba, která by vám mohla vynést slušný počet bodů.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze