Plzeň - Sokolov 7:2. Pálil Pačinda, Procházka i mladík Kepl

Autor: iSport.cz
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Plzně porazili v netradičním přípravném utkání druholigový Sokolov 7:2. Zápas se hrál nezvykle na 4x30 minut a trenér Západočechů Pavel Vrba nasadil na každou hodinu odlišnou jedenáctku. Dva góly dali záložník Roman Procházka a premiérově mladý útočník Tomáš Kepl, stejně jako v úvodním zápase zimní přípravy se prosadila i ofenzivní posila Erik Pačinda.

Pačinda v 35. minutě otevřel skóre z dorážky, ale za chvíli srovnal Jakub Dvořák II. a po první hodině držel Sokolov s favoritem nerozhodný stav. V druhé polovině zápasu se však už Plzeň rozstřílela.

První dvě branky v dresu A-týmu si připsal talentovaný útočník Kepl, premiérově skóroval také další mladík Pavel Šulc. Ve 114. minutě se podruhé v utkání prosadil Procházka a skóre uzavřel Jean-David Beauguel.

Plzeň tak navázala na výhru 6:0 z úvodního zápasu zimní přípravy nad Ústím nad Orlicí. Před odjezdem na zahraniční soustředění ještě mistr doma odehraje ve čtvrtek utkání s druholigovým Ústím nad Labem.

Přípravné fotbalové utkání (hráno 4x30 minut):

Viktoria Plzeň - Sokolov 7:2 (0:0, 1:1, 5:2)

Branky: 61. a 114. Procházka, 69. a 78. Kepl, 35. Pačinda, 65. Šulc, 119. Beauguel - 45. Jakub Dvořák II., 82. Glaser z pen.

Sestava Plzně:

I. a II. čtvrtina: Hruška - Petržela, Pernica, Hubník, Limberský - Kayamba, Hrošovský, Hořava, Pačinda - Chorý, Bakoš.

III. a IV. čtvrtina: Sváček - Havel, Hejda, Piroch, Kovařík - Šulc, Procházka, Bucha, Čermák - Beauguel, Kepl. Trenér: Vrba.

Domácí: 35. Pačinda, 61. Procházka, 64. Šulc, 69. Kepl, 77. Kepl, 113. Procházka, 119. Beaguel

Hosté: 45. Dvořák II, 82. Glaser

Domácí: 1. poločas: Hruška – Petržela, Pernica, Hubník, Limberský – Kayamba, Hrošovský, Hořava, Pačinda – Chorý, Bakoš.
2. poločas: Sváček – Havel, Hejda, Piroh, Kovařík – Šulc, Procházka, Bucha, Čermák – Beaguel, Kepl.

Hosté: 1. poločas: Beláň – Mejdr, O. Ševčík, Stropek, Dvořák II – Machek, Hlavatý – Štípek, Glaser, Kosak – Voleský.
2. poločas: Dvořák I – Sýkora, Mišůn, Vorobjev (104. Fišer), Bojda, Beránek, Vávra, A. Ševčík, Mejdr (91. O. Ševčík), Hlavatý (65. Machek (91. Hackl)), Glaser.

Luční ulice, Plzeň

Beauguel pálí za Plzeň: Bavím se s Limberským, nedělají tu rozdíly

TOP podzimní góly PLZNĚ: Petrželovo sólo, Havlova raketa či Kopicovo torpédo

Vrba perlil: Bez arogance a ironie říkám, že o dalších posilách nevím. Pačinda zůstává

Kayamba slušnou češtinou: V Kongu jsem sázel na Plzeň, protože vyhrávala

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905