Sparta loví stopera v Anglii. Přijít má urostlý Hušek z Leicesteru | iSport.cz
Jakub Dvořák
6. ledna 2020 • 10:29

Sparta loví stopera v Anglii. Přijít má urostlý Hušek z Leicesteru

TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Letenští jsou blízko první zimní posile. Do rezervy a výhledově A-týmu si vyhlédli Lukáše Huška z Leicesteru. Dva metry vysoký stoper má podle informací iSport.cz povoleno, aby v Praze prošel lékařskou prohlídkou. Následně se budou řešit podmínky jeho působení.Zatímco posily do letenského A-týmu si sportovní ředitel Tomáš Rosický ukrývá ve svých plánech, strahovská rezerva má první na cestě.

Z mládeže anglického Leicesteru se po třech a půl letech má do Česka vrátit devatenáctiletý stoper Lukáš Hušek.

„Jsme s Leicesterem dlouhodobě v jednání a snad by to mělo dopadnout. Je to velmi zajímavý hráč směrem do budoucna,“ uvedl na pondělní tiskové konferenci Rosický.

Obránce Lukáš Hušek je blízko přestupu z Leicesteru do sparťanské rezervy a výhledově A-týmu
Obránce Lukáš Hušek je blízko přestupu z Leicesteru do sparťanské rezervy a výhledově A-týmu

Jablonecký odchovanec, jehož bratrem je bývalý sparťan Luboš Hušek, je i přes svoji výšku (201 cm) považován za perspektivního stopera.

„Je to vysoký hráč, silově velmi dobře vybavený, ale stále má nějaké rezervy. Disponuje také dobrou rozehrávkou. Umí oběma nohama, což je velmi dobrý předpoklad, aby se z něj v budoucnu stal velmi dobrý fotbalista,“ řekl o něm v létě 2017 během CEE Cupu kouč mládežnických reprezentací Jan Suchopárek.

Na jeho rozvoji by se měl podílet trenér B-týmu Václav Kotal s tím, že výhledově může přijít posun do A-týmu.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud