Experti tuší: Teplice to budou mít těžké, padnou dva góly

Ročník 2019/20
Vstoupit do diskuse (1)

Je to tady. Fotbal se po koronavirové pauze vrací na české trávníky. O body si to v sobotní dohrávce rozdají Teplice s Libercem a fanoušci i sázkaři jsou pořádně natěšení. Sázet podle aktuální formy je po takové pauze nemožné, proto se všichni soustředí především na kvalitu kádrů a vliv přestupů. "Teplice to nebudou mít doma vůbec snadné," prognózuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance. Jak zápas dopadne bude jasné v sobotu večer. "Určitě se ale bude hrát," naráží na to, že duel byl již dvakrát odložen kvůli terénu.

Aktuálně je kurz na výhru Teplic je 2,85:1, remízu ohodnotili bookies kurzem 3,26:1 a výhra hostí je na hodnotě 2,59:1. Takže papírově by měl tři body získat Slovan. "Sázející to vidí ještě jednoznačněji, jen 9 % věří Teplickým, 22 % tipuje remízu a na výhru Liberce si vsadilo 69 %," prozrazuje Světlíková.

Po dlouhé a nečekané pauze všichni očekávají spíše pomalejší start. Podle sázkařů moc branek neuvidíme, v posledních vzájemných utkáních to byla jedna nebo dvě branky. "Na tip, že padnou dva či méně gólů je kurz 1,69:1. Hodně se sází i na tip Výsledek zápasu bez remízy: zvítězí Liberec," dodává tisková mluvčí Chance.

Vstoupit do diskuze (1)

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů