Rada sepsul bookmakery. Přiznal, kolik prohrál kvůli reprezentaci

Komentář bookmakera Fortuny, který rozčílil trenéra Jablonce Petra Radu
Kouč Jablonce Petr Rada emotivně prožíval zápase s Baníkem
Ivan Schranz se raduje ze své premiérové trefy v dresu Jablonce, gólem načal výhra nad Baníkem
Kouč Baníku Luboš Kozel nevěřícně kouká na dění na trávníku při zápase v Jablonci
Ivan Schranz slaví gól proti Baníku
Ivan Schranz právě hlavou dává svůj první gól za Jablonec
Vladimir Jovovič se raduje se střelcem druhé branky Jablonce do sítě Baníku Jaroslavem Zeleným
17
Fotogalerie
Ročník 2020/21
Vstoupit do diskuse (9)

Čertil se, už zase. Trenér Petr Rada po vítězném utkání s Baníkem (2:0) pálil do bookmakerů, kteří ho naštvali podceňováním jeho Jablonce i slepovaného národního týmu proti Skotsku. „Vsadil jsem si, že nároďák vyhraje, protože jsem našim věřil. Oni dají kurz pět na nás a 1,60 na Skoty! Věděl jsem, že hráči v týmu mají svoji kvalitu. Bohužel jsem prohrál pět set,“ zaznělo na další z netradičních tiskovek.

Minulé kolo se trefoval do koronavirových opatření na stadionech, která neumožňují novinářům vstup na regulérní tiskové konference, teď namířil slovní zbraň proti sázkovým kancelářím. „Nejdřív začnu tím, že jsem byl v sobotu extrémně motivovaný. Ne proti Baníku, ale proti tomu, co jsem si přečetl ve Sportu… Bookmakeři jakoby rádoby už mluví i do toho, v jaké jsme formě a jak hrajeme. Já bych chtěl ty kluky vidět, jestli hráli fotbal,“ začal neočekávaný proslov.

„Vím, že to ve Fortuně dělají, aby vyhrávali peníze, ale že někdo napíše, že hrajeme špatně, nebo to není ono… Ať ke mně ten hoch přijde. Já mu to vysvětlím a chci ho vidět, jak vypadá,“ usmál se Rada a pokračoval druhou částí, kde šlo o reprezentaci. „Je to sponzor naší ligy (Fortuna) a oni podceňují národní tým! Když jsem si přečetl, jaký kurz na nás dali proti Skotsku… Pět na nás a na Skoty 1,60!“

„My jsme fotbalová země, Skoti jsou z ostrovů nejhorší. Dělají to tedy pro peníze, ne proto jestli jsou naši hráči dobří,“ pokračoval 62letý kouč. Sám si vsadil, tiket mu však kvůli prohře národního týmu 1:2 nevyšel. „Vsadil jsem si, protože jsem našim věřil, bohužel jsem prohrál pět set. Ale věřil jsem, že reprezentující hráči mají svou kvalitu.“

Dvouminutový příspěvek zakončil návratem k původnímu tématu. „Přečtu si, že naši lidi, kteří to dělají kvůli penězům, na reprezentaci dají 4,80. A pak budou říkat, jakou formu máme (Jablonec). Je to pro mě scestný, hlava mi to nebere. A teď k zápasu...“ nasměroval ladně pozornost k Baníku Rada.

Video placeholder
Nedáte třikrát žongl, táta by mě zbil! Od památného výstupu Rady uplynuly tři roky

Video placeholder
SESTŘIH: Jablonec - Baník 2:0. Rozhodl Schranz, hosté dále tápou • iSport.tv

Video placeholder
Jablonec - Baník: Schranz se prosadil hlavou a posílá domácí do vedení, 1:0! • iSport.tv

Video placeholder
Jablonec - Baník: Jánošova hrubka, Zelený z dorážky zvyšuje na 2:0! • iSport.tv
Vstoupit do diskuze (9)

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů