Brabec před Spartou: Lafata je zabiják! Musíme si na něj dát pozor

Brabec před Spartou: Lafata je zabiják! Musíme si na něj dát veliký pozor
Brabec před Spartou: Lafata je zabiják! Musíme si na něj dát veliký pozorZdroj: Dominik Bakeš (Deník Sport)
TV iSport
Chance Liga
Začít diskusi (0)

VIDEO | Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v generálce na první ligové utkání Ústí 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v Ďolíčku útočník Ivan Lietava. Klokani se podle trenéra Romana Pivarníka dostávají z únavy celkem dobře a v utkání předvedli několik kvalitních akcí. O šancích proti mistrovské Spartě, která právě s Bohemkou zahájí nový ročník Synot ligy mluvil však opatrně.

"S dnešním výsledkem jsem spokojený, hráči už byli výbušnější a dynamičtější než v předchozím utkání, ale Sparta hraje dobrý fotbal, takový kombinační, fyzicky náročný, zkusíme je potrápit," řekl trenér Pivarník po utkání s druholigovým Ústím.

Video placeholder
Bohemians před ligou: Spartě se v ďolíčku hraje špatně • Michal Pochylý, Simona Kubišová (TV iSport)

O přednostech Sparty moc dobře ví i její bývalý hráč, obránce Erich Brabec. Ten bude mít na starosti letenského kapitána Davida Lafatu. "David proti Tallinnu ukázal, že je zabiják, na něj, ale také na Marka Matějovského si musíme dát veliký pozor. Sparta má ale silné také kraje, ať už je to Costa, Kadeřábek, Dočkal či Láďa Krejčí, všichni umí být velice nebezpeční."

To útočník a střelec jediné branky proti Ústí Ivan Lietava byl tak opatrný nebyl. "Podle toho co vím, tak se Spartě v Ďolíčku hraje těžce. Doufám, že nám to pomůže a utkání zvládneme," věří v bodový zisk slovenský útočník.

Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů