Dočkal po prohře v Plzni: Musíme ukázat, že to byl jen jede zápas
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde
VŠECHNA VIDEA ZDE

To by mohla být vlastně docela dobrá taktika. Nepřemýšlet, jestli Schalke zadusit zleva, nebo zprava, ale vydráždit ho jako býka. Němečtí novináři si všimli, že záložník Bořek Dočkal přišel na předzápasovou tiskovku ve žlutočerné bundě. V barvách Borussie Dortmund, proti níž hraje Schalke o víkendu ohromně sledované „revírderby“.„Mám takovou otázku na pana Dočkala… Máte na sobě žlutou a černou barvu, ne červenou a bílou, typickou pro Spartu. A v té žluté a černé hraje Borussia, pro níž nastoupí Schalke teď v derby. To je nějaký způsob, jak vyprovokovat svého soupeře,“ rýpnul si německý novinář.

Dočkal po prohře v Plzni: Musíme ukázat, že to byl jen jede zápas

Dočkal se trošku usmál, ale jen tak, jak mu dovolovala mizerná nálada po zpackaném šlágru v Plzni. „My většinou volíme ty barvy, které na nás zbudou ve skladu. Není to myšlené jako provokace,“ ujistil hosta.

Schalke se téhle kombinace nemusí ve čtvrtek večer bát, Sparta nastoupí v klasické rudobílé soupravě. „Vosí“ dresy narukují na tým z Gelsenkirchenu až v neděli. Bitva o postupové body do skupiny Evropské ligy tak bude mít férové zbarvení…

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze