Vlček se těší na Anderlecht: Čeká nás mladý tým a dobré individuality | iSport.cz
5. srpna 2016 • 17:06

Vlček se těší na Anderlecht: Čeká nás mladý tým a dobré individuality

Autor: TV iSport
TOP VIDEA
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když páteční los play off Evropské ligy v Nyonu přiřkl Slavii belgický Anderlecht Brusel, největší radost měl bývalý legendární útočník červenobílých a současně vedoucí mužstva Stanislav Vlček. Rok a půl totiž v Anderlechtu působil. „Jsem rád, že se tam po dlouhé době vrátím. Nečeká nás však nic lehkého. Mají mladé mužstvo a dobré individuality,“ říká 40letý veterán.Sedmadvacet zápasů, deset vstřelených gólů. Taková je bilance Stanislava Vlčka z jeho působení v belgickém klubu, kam přestoupil v půlce sezony 2008/08 právě ze Slavie. V zahraničí vydržel pouze rok a půl a znovu se vrátil zpátky do Čech.

Anderlecht? Mladý tým a dobré individuality, říká Vlček a těší se na návrat

„Anderlecht jsem si přál. Jsem rád, že jsme ho dostali a po dlouhé době se tam znovu podívám,“ neskrývá Vlček po losu své nadšení. „Nyní mají velmi mladé mužstvo s dobrými individualitami. Nečeká nás nic snadného,“ myslí si.

Slavia s Anderlechtem vypadla v roce 2005 v třetím předkole Ligy mistrů, letos bude bojovat pouze o Evropskou ligu. Jak vidí její šance Vlček?

„Hratelné je to vždycky. Myslím si, že šanci máme, pokud se dobře připravíme a zvládneme domácí utkání. Přesvědčili jsme se o tom už před lety. Doma jsme prohráli, ale u nich jsme odehráli dobrý zápas,“ dává Vlček za příklad 11 let starý souboj.

Uhrin a Škoda o Anderlechtu: Jsme spokojení. Těžké, ale hratelné

Hrdina Slavie Josef Hušbauer
Hrdina Slavie Josef Hušbauer

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud