16. září 2016 • 04:40

Hádka o penaltu proti Spartě! Austin proměnil, Tadič ho pak objal

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neobvyklou situaci viděli fanoušci hned zkraje zápasu Evropské ligy mezi Southamptonem a Spartou. Domácí totiž dostali po pár minutách penaltu, sudí ji ovšem (správně) nařídil na radu asistenta s menším zpožděním. A hned následovala bizarní situace číslo dvě. Ofenzivní esa anglického celku se totiž o penaltu málem poprala…Útočník Southamptonu Charlie Austin odcentroval, obránce Sparty Costa srazil míč rukou na roh. Domácí fotbalista okamžitě protestoval, hostující bek naznačoval, že se nic nestalo. Rozhodčí váhal, ale nakonec nařídil penaltu.

Kdo ale vůbec neváhal, to byl právě Austin. Vytáhlý útočník si vzal rychle míč a stavěl si ho na penaltový puntík. To se ovšem vůbec nelíbilo jeho spoluhráči Dušanu Tadičovi. Ten k Austinovi rychle přispěchal a míč mu chtěl vzít. Dokonce došlo na strkání.

VIDEO | Austin a Tadič se před penaltou hádali


@werdfa by wifutty

Potyčku spoluhráčů nakonec musel vyřešit třetí do party Virgil Van Dijk, který Tadiče odstrčil. Penaltu tak kopal Austin a proměnil. „Jsem hrotový útočník, myslím, že bych měl kopat penalty. Cítil jsem se sebevědomý,“ tvrdil anglický forvard po zápase.

„Bylo to od nás s Dušanem trochu hloupé, ale myslím, že budu kopat penalty i v budoucnu. Všechno je to o týmu,“ dodal Austin. Faktem je, že hned při oslavě gólu se s Tadičem usmířili. Oba spoluhráči se s úsměvem objali. Zapomenuto.

Southampton totiž během zápasu neměl důvod k nervozitě. Utkání se Spartou měl pod kontrolou, kanonýr Austin navíc brzy zvýšil na 2:0. A protože v nastavení měl poslední slovo střídající Jay Rodriguez, „Saints“ porazili pražský klub jasně 3:0.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze