Španělská média chválí Sigmu, Sevilla si zahrávala s ohněm a málem pohořela | iSport.cz
24. srpna 2018 • 10:26

Španělská média chválí Sigmu, Sevilla si zahrávala s ohněm a málem pohořela

Autor: ,
TOP VIDEA
Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtvrteční výkon španělského týmu FC Sevilla, který porazil Sigmu Olomouc jediným gólem až krátce před koncem zápasu, označila dnes řada španělský deníků za špatný. Podle televize La Sexta si Španělé vítězství ani nezasloužili. Místní deníky kritizovaly zejména obranu Sevilly a český tým ocenily za to, že si vytvořil mnoho šancí. Ty ale nedokázal proměnit."Sigma Olomouc byl obtížnější soupeř, než Sevilla čekala, ale i přes špatnou hru dokázala Sevilla vyhrát díky gólu Sarabii v posledních minutách zápasu," napsal dnes server televize La Sexta. Podle něj si tým z jihošpanělské Andalusie vítězství svým výkonem nezasloužil.

"Sarabia zachránil špatnou Sevillu před Sigmou Olomouc," nazval svůj článek španělský deník Sport. Podle něj měl český tým mnoho šancí zápas vyhrát, ale žádnou v gól neproměnil.

"Sevilla si zahrávala s ohněm byla jen kousek od toho, aby v České republice pohořela," napsal deník Sport, který zápas označil za nejhorší od květnového příchodu kouče Pabla Machína.

Výsledek byl podle deníku Sport jediným pozitivem zápasu, v němž Sevilla byla "zaskočená Sigmou Olomouc a její dobře postavenou obranou". Češi podle deníku také na Španěly intenzivně tlačili a vytvořili nebezpečné protiútoky. Naopak hosté se topili v obraně a nabídli protivníkovi řadu příležitosti, které Češi nevyužili, napsal španělský deník.

Podle španělské agentury Europa Press "měl český tým v mnoha fázích zápasu navrch" a "obtížný zápas pro andaluský klub" zachránil až v posledních minutách Pablo Sarabia.

"Sigma měla mnoho šancí na lepší výsledek a Sevillu zachránilo jen to, že je domácí neproměnili," napsal deník El País, který rovněž kritizoval čtvrteční výkon španělských fotbalistů. "Machínův tým hrál bez tempa a nedokázal vyvinout dostatečný tlak na protivníka nižší kvality, ale se skvělou kondicí," shrnul deník El País.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud