11. srpna 2021 • 18:10

Jablonec ve Skotsku velké manko nedožene, soudí experti

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Herec Novotný kopal za Spartu. S Pulkrabem řešil Slavii
Brno na dně: Jak vypadá tvrdá realita v klubu. Proč ještě Bartoněk neprodal? Roli hraje i Krejčí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Jablonce nemíří do Glasgow k odvetě 3. předkola Evropské ligy na stadion Celtiku v komfortní pozici. Doma prohrál 2:4 a Severočeši by museli zvládnout senzační obrat, aby se mohli radovat z postupu. Problém je, že před nabitým hledištěm, je skotský gigant obrovským favoritem.Vzhledem k tomu, že si skotské mužstvo přivezlo z úvodního zápasu výhru 4:2, musí Jablonec zvítězit o dvě branky, aby to dotáhl alespoň do prodloužení. "Podle tipů ale fanoušci důvěřují domácímu Celtiku. Na vítězství skotských vicemistrů vypsali bookmakeři Chance kurz 1,42:1 a sází na ně 99 % lidí," naznačuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance, že šance Jablonce nejsou valné.

"Jen jedno procento vkladů jde na Jablonec s kurzem 7,27:1. Hodně sázkařů volí také výhru Celticu v handicapu -1,5, tedy o 2 a více gólů s kurzem 2,16:1," dodává

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud