26. srpna 2015 • 21:12

Postup a kopanec mezi nohy! Útočník Celtiku napálil hráče Malmö

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Courtoisův superpřesun, Gomes zasáhl konečky prstů NEJ zákroky Premier League: Courtoisův superpřesun, Gomes zasáhl konečky prstů
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle muselo bolet! Útočník Celtiku Glasgow Leigh Griffiths neudržel v odvetě čtvrtého předkola Ligy mistrů s Malmö (0:2) nervy a nakopl obránce švédského týmu Antona Tinnerholma přímo mezi nohy do choulostivých míst. Ukrutnou bolest obránci alespoň zpříjemnil postup do základní skupiny. Malmö totiž dokázalo smazat ztrátu z prvního zápasu (2:3) a raduje se z postupu.V prvním utkání nastřílel Leigh Griffiths švédskému týmu dva góly, ale v odvetě vyšel střelecky naprázdno. Navíc mu ještě ujely nervy a může být rád, že ho rozhodčí neposlal předčasně do sprch.

Vše se seběhlo během prvního poločasu, kdy švédský celek vedl nad Celtikem 1:0 a držel postupový výsledek. Útočník skotského týmu chtěl pospíchat s rozehrávkou a při snaze vzít Tinnerholmovi míč, udeřil obránce kolenem do choulostivých míst.

VIDEO: Griffiths nakopl Tinnerholma do rozkroku

Čtyřiadvacetiletý bek Malmö se ihned s bolestivou grimasou skácel k zemi, zatímco na Griffithse se vrhli jeho spoluhráči. Srbský sudí Milorad Mazič však zákrok skotského útočníka ocenil pouze žlutou kartou.

Na hráče Celtiku si přitom švédští fotbalisté stěžovali už po prvním zápase. "Jsou to prasata, všichni, tak to prostě je," rozčiloval se brankář Johan Wiland. A odnesl to i pětadvacetiletý Skot. „Leigh Griffiths, jak to říct, choval se jako dítě, pořád někoho tahal za dres,“ dodal švédský brankář.

Po jeho excesu ve druhém utkání se zřejmě nestačil znovu divit. Nakonec se však z postupu do milionářské soutěže těšili právě švédští hráči. Na Celtic zbyla základní skupina Evropské ligy.

Zklamaný Virgil van Dijk po zápase s Malmö.
Zklamaný Virgil van Dijk po zápase s Malmö.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze