Konec Guardioly? Šok, dozvěděli jsme se to z televize, řekl Vidal | iSport.cz
22. února 2016 • 20:05

Konec Guardioly? Šok, dozvěděli jsme se to z televize, řekl Vidal

Autor: rjm
TOP VIDEA
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
NEJ nájezdy této sezony: Wolski jako Forsberg nebo pěkný nájezd Pecha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdy Bayernu byly z té zprávy v šoku. Když se trenér Pep Guardiola rozhodl pro odchod z bavorského klubu do Manchesteru City, nikomu v kabině o tom neřekl. „Bylo to zvláštní, o jeho konci jsme se dozvěděli z televize,“ přiznal záložník Arturo Vidal.Že to slavný kouč v Mnichově po třech sezonách v létě zabalí, se sice proslýchalo nějaký čas, jenže všechno bylo v rovině spekulací. V napětí byli nejen fanoušci, ale i samotní hráči. Až to najednou v prosinci všechno prasklo a informaci zveřejnila média. Mezi hráči Bayernu ale nikdo nic netušil.

„Když jsme to slyšeli, přišlo nám divné, že nám o tom dopředu nic neřekl,“ diví se i s odstupem Chilan v rozhovoru pro list La Gazzetta dello Sport.

Na plánech vyhrát v sezoně, co se dá, se prý v mnichovském klubu nic nezměnilo. „Ať to bude tak či onak, budeme mít i dál vynikajícího trenéra. Přijde Carlo Ancelotti. Teď chceme všechno vyhrát, ať může Pep odejít do City spokojený,“ hlásí Vidal, jenž přišel do Bayernu v létě za 28 milionů liber z Juventusu.

V nejvyšší německé soutěži míří Bayern za dalším titulem, rád by ale vyšperkoval sezonu triumfem v Lize mistrů. Tam se v úterý srazí s italským Juventusem Turín, takže bude mít souboj pro Vidala pikantní nádech. Na zápas se záložník moc těší.

„Vracím se jako soupeř, ne jako nepřítel. Nevím, jak mě fanoušci přijmou, ale je to pro mě hodně zvláštní,“ vykládal Vidal. „Kdyby se mi povedlo dát gól, tak slavit nebudu. Za ty čtyři roky, co jsem byl v Juventusu, jsem se hodně naučil. A z klubu jsem odešel jen kvůli tomu, že to byla pro mě příležitost a taky dobrý tah pro Juve. Takže jsme byli všichni šťastní.“

Po Vidalově přihrávce se parádně trefil za Bayern Thomas Müller a fanoušci šíleli.
Po Vidalově přihrávce se parádně trefil za Bayern Thomas Müller a fanoušci šíleli.

 
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud