4. června 2017 • 23:05

Real slaví: Ronaldo šokoval a shodil vlasy, Ramos a Marcelo zlíbali sochu

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neděle v Madridu patřila velkým oslavám. Fotbalisté Realu si užívali 12. triumf v Champions League. Po návratu z Cardiffu však čekalo na fanoušky madridského klubu velké překvapení. Cristiano Ronaldo se nechal po vítězství nad Juventusem (4:1) ostříhat. S novou image vyrazili CR7 a spol. za předsedkyní vlády Madridského autonomního společenství Cristinou Cifuentes. Dále se výprava zastavila i na náměstí Cibeles, kde Real obvykle slaví velké úspěchy přímo s fanoušky. Poté zamířila na stadion Santiago Bernabéu, kde oslavy finišovaly.Za doprovodu policejní eskorty dojel v neděli v podvečer týmový autobus přímo do centra Madridu, kde na hráče kromě předsedkyně vlády Cristiny Cifuentes čekaly tisíce fanoušků. Po spatření hráčů a prezidenta klubu Florentina Péreze zpívali vítězné pokřiky.

Pérez na následném setkání předal Cifuentes dres Realu s jejím jménem a repliku trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Při projevu, kterému předcházela minuta ticha za oběti teroristického útoku v centru Londýna, Pérez vyzdvihl celý tým, trenéra Zidana a Cristiana Ronalda.

„Real Madrid nemá limity. Opět jsme psali historii. Tento velký úspěch chci věnovat nejlepšímu trenérovi na světě, který vede náš tým. A za nejlepšího hráče na světě rovněž považuji i Cristiana Ronalda.“ pronesl prezident Realu.

GALERIE: Oslavy triumfu Realu v Madridu

Zaplněný stadion Realu, který se zahalil do tmy
Zaplněný stadion Realu, který se zahalil do tmy

Tým se po půlhodinové zastávce dal opět na cestu. Během večera se zastavil i na náměstí Cibeles, kde Real obvykle slaví velké úspěchy přímo s fanoušky.

Kapitáni Sergio Ramos a Marcelo obvázali sochu na náměstí vlajkou a šálou v barvách Realu, ukázali tisícům fanouškům pohár pro vítěze Ligy mistrů a přesunuli se zpátky k výpravě.

Ta zamířila na stadion Santiago Bernabéu, kde oslavy 12. triumfu v Champions League v neděli v noci finišovaly.

720p 480p 360p 240p
SESTŘIH finále Ligy mistrů: Juventus - Real Madrid 1:4. Ronaldo řádil, Mandžukič dal krásný gól

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze