21. dubna 2015 • 15:35

Show legend! Poborský našel Ronalda, se Zidanem hrál i Šmicer

Autor:
Reklama
Vladimír Šmicer (v povzdálí) si zahrál exhibiční utkání po boku hvězdných hráčů Ronalda a Zinedine Zidana
TOP VIDEA
Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve francouzském Saint-Etienne se fanoušci dočkali mimořádné fotbalové události. Výběr domácích hráčů si zahráli proti legendám světové kopané. Hlavními postavami byli dva majitelé Zlatého míče a mistři světa Zinedine Zidane a brazilský útočník Ronaldo. S nimi na exhibičním charitativním utkání v jednom týmu nastoupili i Vladimír Šmicer a Karel Poborský. Druhý jmenovaný se blýskl dvěma pěknými asistencemi, výběr legend nakonec prohrál 7:9.V pondělí večer se v Saint Etienne odehrál 12. ročník charitativního utkání, jehož výtěžek jde na boj proti chudobě. S domácím výběrem si zahrál tým hvězd, kde se objevila celá řada velkých postav světového fotbalu.

Diváky skvělými kousky bavili například Zinedine Zidane, Brazilec Ronaldo, Clarence Seedorf, Fabien Barthez, David Trezegeut, Jay-Jay Okocha, Gianluca Zambrotta, Edwin van der Saar a další velké postavy světové kopané. Jeden dres s nimi oblékli i dva bývalí čeští reprezentanti - Vladimír Šmicer a Karel Poborský.

Někdejší výjimeční hráči, dnes ve věku okolo čtyřiceti let, mají za sebou skvělé kariéry a divákům ve Francii ukázali, že s míčem to pořád umí. Předváděli rychlé narážečky, efektní patičky, tvrdé střely i krásné góly. Scházelo jen vyšší tempo a nezbytná rychlost, které s věkem neodvratně mizí.

Zinedine Zidane se zdraví se členy svého týmu: včetně Davida Trezegueta, Ronalda a Karla PoborskéhoZinedine Zidane se zdraví se členy svého týmu: včetně Davida Trezegueta, Ronalda a Karla Poborského

Ve společnosti velkých hvězd se vyznamenal i Karel Poborský. Vicemistr Evropy a účastník mistrovství světa vždy vynikal přehledem, technikou a skvělými přihrávkami, z čehož příliš neztratil ani s přibývajícími roky.

Poborský parádním centrem připravil hned první branku exhibičního zápasu, když ve třetí minutě vyslal balon přesně na nohu Trezegeutovi. Poborský na sebe upozornil ještě jednou, když ve vápně vybídl ke skórování hvězdného Ronalda.

Brazilský útočník byl největší hvězdou utkání, když nastřílel hattrick. Jeho kousky ani parádičky ostatních legend světového fotbalu však nezabránily konečné porážce 7:9. O výsledek ale v charitativním zápase samozřejmě vůbec nešlo.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze