Pravá krása na MS. Fotbalistky, co vás okouzlí technikou i půvabem | iSport.cz
13. června 2015 • 21:00

Pravá krása na MS. Fotbalistky, co vás okouzlí technikou i půvabem

Autor: Patrik Vacek
Vstoupit do diskuse
0
 • Fanoušci se mohou kochat nejen fotbalovým uměním Fanoušci se mohou kochat nejen fotbalovým uměnímFOTO: sport

  Jsou hezčí než kdy dřív a navíc se na tu jejich hru dá i dívat. Fotbalistky na právě probíhajícím mistrovství světa v Kanadě ukazují, co umí s míčem za oku lahodící kousky. Deník Sport vybral pětici nejkrásnějších hráček a jejich výkony nechal rozebrat komentátorem Janem Homolkou z české verze stanice Eurosport, která šampionát vysílá. Tak jaká z těchto dívek je vaše favoritka?

 • Anouk Hoogendijková (30)

  Nizozemí
  Pozice: záloha

  Očima Jana Homolky:
  Zkušená defenzivní hráčka má za sebou více než 100 startů za národní tým. Na EURO 2013 patřila k nejlepším hráčkám Oranjes. Na MS ze základní sestavy vypadla a zatím jen vysedává na lavičce.

  Anouk Hoogendijková (30)

 • Ambar Torresová (20)

  Ekvádor
  Pozice: útok

  Očima Jana Homolky: Pro Ekvádor je samotný postup na MS úspěchem. V prvním zápase Jihoameričanky dostaly 6 gólů od Kamerunu. Ani od mladičké sympaťandy nelze čekat fotbalové zázraky. Stejně jako celý tým sbírá zkušenosti.

  Ambar Torresová (20)

 • Jonelle Filignová (24)

  Jonelle Filignová (24)

 • Alex Morganová (25)

  USA
  Pozice: záloha

  Očima Jana Homolky: Důležitá americká hráčka přezdívaná Hříbátko. S fotbalem začala až ve 13 letech. Přesto patří k nejlepším na světě. V prvním zápase na MS naskočila do hry z lavičky. Její čas ale určitě přijde. Američanky jsou jedny z největších favoritek.

  Alex Morganová (25)

 • Lena Gösslingová (29)

  Německo
  Pozice: záloha

  Očima Jana Homolky: Mistryně Evropy se propracovala v klíčovou součást německého týmu. Během turnaje na hřišti nechyběla ani minutu a má pevné místo v základu. Připravuje střelecké pozice pro spoluhráčky Šašičovou a Mittagovou.


Témata:  sport, fotbal, fotbalistky
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud