Brno se dočká nového koberce už v pátek | iSport.cz
9. července 2008 • 11:19

Brno se dočká nového koberce už v pátek

Autor: ČTK
Brněnští fans
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

V pátek bude hotova rekonstrukce fotbalové plochy na brněnském stadionu v Králově Poli, jež byla spojena s vybudováním systému vyhřívání.Dokončena bude pokládka nového travnatého koberce, součástí rozsáhlých úprav bylo i vybudování nového systému odvodnění a zavlažování. Stavební práce přišly na necelých třicet milionů korun.

Rekonstrukce brněnské hrací plochy začala bezprostředně po posledním prvoligovém utkání uplynulé sezony v polovině května. Nový trávník pochází z Nizozemska a pokládka jednotlivých pásů začala v úterý.

"Nyní bude trávník potřebovat nezbytné období na zakořenění. Do zahájení ligové soutěže bude připraven k plné zátěži," řekl předseda představenstva FC Brno Karel Jarůšek.

Zápasovou premiéru na nové hrací ploše si brněnští fotbalisté odbudou ve druhém kole první ligy, kdy 10. srpna budou hostit Slovan Liberec.

Témata: 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud