Liberec zeštíhluje kádr | iSport.cz
12. září 2008 • 12:25

Liberec zeštíhluje kádr

Autor:
Reklama
Milan Matula
TOP VIDEA
Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV! Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po čtvrtečním odchodu sportovního ředitele Josefa Jinocha nastaly ve Slovanu Liberec také změny v hráčském kádru - Milan Matula přestupuje do Teplic a Jiří Liška jde hostovat do Zlatých Moravců.Klub dnes oznámil, že obránce Milan Matula přestupuje do Teplic a Jiří Liška jde hostovat do Zlatých Moravců. Matula podle teplického ředitele Františka Hrdličky podepsal v novém působišti tříletý kontrakt.

Tepličtí potřebovali podle jeho slov rychle reagovat na to, že přišli na šest zápasů o stopera Petra Lukáše, který byl potrestán disciplinární komisí svazu za udeření Martina Müllera z Příbrami. Severočeši tak završili nečekané posilování v reprezentační pauze - v týdnu do klubu přišli gólman Michal Daněk a slovenský záložník Blažej Vaščák.

Čtyřiadvacetiletý Matula nepatřil k oporám současného týmu Liberce, v úvodních pěti kolech se stejně jako Liška ani jednou nedostal do sestavy.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud