12. července 2012 • 14:13

Sparta stvrdila příchod Španěla. Gil podepsal na tři roky

Autor:
Reklama

Španělský pravý bek Pablo Gil už je hráčem fotbalové Sparty. Dosavadní obránce rezervy Realu Madrid uspěl na testech, ve středu absolvoval zdravotní prohlídku a dnes podepsal na Letné smlouvu na tři roky. Stal se po brankáři Marku Čechovi druhou letní posilou českého vicemistra.Třiadvacetiletý Gil je odchovancem Albacete, s nímž vyhrál Španělský pohár pro hráče do 19 let. Následně v roce 2007 vyhrál se Španělskem mistrovství Evropy do 19 let.

Před dvěma roky přestoupil do Realu, kde hrál za rezervu v druhé nejvyšší španělské soutěži a jednou nastoupil i za první tým.

Ve Spartě by měl bojovat s Vlastimilem Vidličkou o místo na pravém kraji obrany. Je prvním Španělem v historii klubu a pátým cizincem v aktuálním kádru prvního týmu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze