NIKAM NEPŮJDEŠ! Kadlec chce přestoupit, ale Sparta ho nepustí | iSport.cz
9. července 2013 • 18:04

NIKAM NEPŮJDEŠ! Kadlec chce přestoupit, ale Sparta ho nepustí

Autor: pj
TOP VIDEA
Karviná - Baník: Smola se poprvé trefil za Ostravu! Dorážkou posílá hosty do vedení 1:0 Karviná - Baník: Smola se poprvé trefil za Ostravu! Dorážkou posílá hosty do vedení 1:0
iSport PODCAST: Jak se Sparta zlepšila proti Jablonci? A bylo nasazení divizního Váni správné? iSport PODCAST: Jak se Sparta zlepšila proti Jablonci? A bylo nasazení divizního Váni správné?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Václav Kadlec touží po přestupu do německé bundesligy. Na stole mu leží konkrétní nabídka od Eintrachtu Frankfurt, kterou by nejraději stvrdil podpisem. Jenže nemůže. Sparta nechce svůj ofenzivní klenot pustit. "Pro nás je prioritou, aby Vašek zůstal," prohlásil Dušan Svoboda, místopředseda představenstva.Kadlecovi poběží ve Spartě smlouva už jen rok. A pokud ji neprodlouží, což momentálně odmítá, tak odejde po sezoně zadarmo.

"Přeju si odejít do Frankfurtu. Každý den čekám, že to ještě klapne. Ale Sparta mě nechce pustit," cituje Kadlece německý deník Bild, který s ním mluvil na soustředění v Rakousku.

Sparta tvrdí, že taková slova Kadlec v rozhovoru nepoužil. Brání ho i agent Pavel Paska, už ale nepopírá, že jeho klient chce opravdu okusit bundesligu. Má ale smůlu.

"Neočekávám, že Kadlec ze Sparty odejde. Pro nás je jedním z klíčových a nejdůležitějších hráčů, které máme. O zájmu Frankfurtu víme. Známe přání a touhy Vaška Kadlece. Ale situace není až taková, jak byla interpretovaná v médiích," uvedl Svoboda s tím, že jednání nejsou ještě ukončená.

Kadlecovi může zabránit v transferu i samotný Frankfurt. Ten dnes na klubovém webu oznámil, že finalizuje jednání s Arsenalem o příchodu dánského útočníka Nicklase Bendtnera. Pokud to klapne, do dalších investic (Kadlec) se s velkou pravděpodobností už pouštět nebude.

Fotbalová Sparta představila nový domácí dres.
Fotbalová Sparta představila nový domácí dres.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud