Přestup Kadlece? Křetínský má podmínku: Prodluž smlouvu, pak můžeš jít | iSport.cz
10. července 2013 • 10:42

Přestup Kadlece? Křetínský má podmínku: Prodluž smlouvu, pak můžeš jít

Autor: kub, spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
Sparta - Jablonec: Nádherný gól! Karabcova skvělá přihrávka a Hložkův gól patičkou, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

K přestupu Václava Kadlece dojde, ale rozhodně ne nyní. Alespoň takový je výsledek včerejší schůzky na nejvyšší úrovni, na které byl kromě hráče, jeho agenta Pavla Pasky a člena představenstva letenského klubu Jakuba Otavy i nejvyšší šéf Daniel Křetínský.Prezident Sparty Kadlecovi slíbil, že mu v přestupu do zahraničí bránit nebude, ale před boji o postup do Evropské ligy o něj rozhodně přijít nehodlá. Podle informací iSport.cz je pro Křetínského prodloužení stávajícího kontraktu zásadní podmínka. Byť se na to Kadlec příliš netváří.

Dokud ale neprodlouží, Sparta odmítá o jeho uvolnění jednat. Pro Křetínského to je otázka principu. Jeden z nejbohatších Čechů klidně půjde i do rizika, že by o cenného fotbalistu nakonec přišel zdarma.

„Necítíme se pod žádným tlakem a nedáváme si žádná ultimáta a časové limity. S panem Paskou komunikujeme denně, abychom našli řešení, které bude vyhovovat oběma stranám,“ říká Jakub Otava, člen představenstva.

„Se Spartou spolupracuju už pětadvacet let a vždycky jsme našli společnou řeč. Myslím, že ji najdeme i teď,“ pokračuje na smířlivou notu i agent Paska.

Kadlec s tím, že zelenou k odchodu dostane nejprve po kvalifikaci Sparty do základní skupiny Evropské ligy, vypadá smířeně. „Mám za sebou úspěšnou sezonu, na kterou chci navázat. Soustředím se na nejbližší utkání ve Spartě,“ říká vzorně.

Eintracht Frankfurt nicméně tak dlouho čekat nemíní. Šestý tým bundesligy si už za Kadlece našel náhradu, včera večer finalizoval příchod dánského reprezentačního útočníka Nicklase Bendtnera z Arsenalu.

Václav kadlec
Václav kadlec

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud