Domenech píše pro své děti deník

Raymond Domenech
Raymond Domenech Zdroj: SITA
ČTK
Euro 2008

Trenér francouzských fotbalistů Raymond Domenech má během evropského šampionátu netradiční kratochvíli. Píše si deník, kterým chce turnaj zdokumentovat pro své děti.

"Když se nudím, tak si buď čtu, telefonuji nebo píšu," řekl agentuře AP. "Píšu o všem, co mě napadne, co jsem prožil, co náš tým potkalo a jak se to stalo," dodal kouč vicemistrů světa, který však rozhodně nemá v úmyslu své zážitky z ME zpeněžit.

"Dělám to pro děti, nikdy nedám deník k dispozici tisku," dodal.
Domenech si tak připsal další pro fotbalového trenéra nezvyklou zálibu.

Někdejší obránce Lyonu je vášnivým astrologem a radami hvězd se dokonce řídí i při nominaci, kvůli které si nechává také vykládat karty.

Záložníka Roberta Pirese na světový šampionát v Německu 2006 dokonce nevzal proto, že je narozen ve znamení Štíra a na ty podle Domenechových slov není spolehnutí.

Doporučujeme

Články z jiných titulů