2. července 2012 • 13:12

VIDEO: Šílené oslavy Španělů v Madridu, reportéra polili pivem

Autor:
TOP VIDEA
Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech
Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Fotbaloví fanoušci napříč celým Španělskem oslavovali dlouho do rána vítězství 4:0 ve finále nad Itálií. Slastně si vychutnávali pocit mistrů Evropy. "Jsme mistři!" zpívali v ulicích.Kam lidské oko dohlédlo, tam byly červeno-žluté barvy. Lidé skákali, skandovali, zpívali. Auta troubila do všech stran. Přeplněné hospody praskaly ve švech.

Španělé slavili historický triumf své země, která završila úžasný hattrick: potřetí v řadě ovládla velký turnaj - EURO 2008, MS 2010 a EURO 2012.

Jen před stadionem Realu Madrid sledovaly finále desítky tisíc fanoušků. Další velkoplošné obrazovky byly v Seville a Valencii.

Mnoho lidí v hlavním městě se po závěrečném hvizdu přemístilo do Puerta del Sol, kde naskákali do kašny a radostně po sobě cákali vodu. Emoce pracovaly naplno.

A nejen na Pyrenejském poloostrově. Španělé žijící v zahraničí se shromažďovali také v Londýně, New Yorku, Torontu, Frankfurtu a mnoha dalších městech. Zkrátka po celém světě.

Oslavy však nekončí. Budou pokračovat dnes v Madridu v Plaza de Cibeles, kam zamíří španělští fotbalisté rovnou z letiště.

Španělé naskákali do kašny a cákali po sobě vodu. Každý z nich si oslavu titulu pro mistra Evropy náramně užíval.
Španělé naskákali do kašny a cákali po sobě vodu. Každý z nich si oslavu titulu pro mistra Evropy náramně užíval.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze