2. července 2012 • 13:12

VIDEO: Šílené oslavy Španělů v Madridu, reportéra polili pivem

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Fotbaloví fanoušci napříč celým Španělskem oslavovali dlouho do rána vítězství 4:0 ve finále nad Itálií. Slastně si vychutnávali pocit mistrů Evropy. "Jsme mistři!" zpívali v ulicích.Kam lidské oko dohlédlo, tam byly červeno-žluté barvy. Lidé skákali, skandovali, zpívali. Auta troubila do všech stran. Přeplněné hospody praskaly ve švech.

Španělé slavili historický triumf své země, která završila úžasný hattrick: potřetí v řadě ovládla velký turnaj - EURO 2008, MS 2010 a EURO 2012.

Jen před stadionem Realu Madrid sledovaly finále desítky tisíc fanoušků. Další velkoplošné obrazovky byly v Seville a Valencii.

Mnoho lidí v hlavním městě se po závěrečném hvizdu přemístilo do Puerta del Sol, kde naskákali do kašny a radostně po sobě cákali vodu. Emoce pracovaly naplno.

A nejen na Pyrenejském poloostrově. Španělé žijící v zahraničí se shromažďovali také v Londýně, New Yorku, Torontu, Frankfurtu a mnoha dalších městech. Zkrátka po celém světě.

Oslavy však nekončí. Budou pokračovat dnes v Madridu v Plaza de Cibeles, kam zamíří španělští fotbalisté rovnou z letiště.

Španělé naskákali do kašny a cákali po sobě vodu. Každý z nich si oslavu titulu pro mistra Evropy náramně užíval.
Španělé naskákali do kašny a cákali po sobě vodu. Každý z nich si oslavu titulu pro mistra Evropy náramně užíval.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze