13. prosince 2015 • 16:25

Vrba vybral luxus na břehu Loiry. Zde budou bydlet Češi na EURO

Autor: ,
TOP VIDEA
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Základnou české reprezentace na EURO 2016 bude Hotel Chateau Belmont v Tours, historickém městu na břehu Loiry v srdci Francie. Jde o čtyřhvězdičkové hnízdo ukryté v dvou a půl hektarech zeleně. „Bude tam klid. Takové prostředí jsme hledali,“ řekl reprezentační trenér Pavel Vrba.Hotel v Tours nabízí 65 moderně vybavených pokojů. Nejrozlehlejší jsou čtyři apartmány o velikosti 40 metrů čtverečních s okny a terasou do nádherného parku. I ve zbylých pokojích se mísí elegance s luxusem.

„Budeme hodně cestovat a tohle místo je uprostřed Francie. Blízko je letiště, jsme tam za 15 minut, takže vyhovující destinace. Bude tam klid. Takové prostředí jsme hledali,“ řekl reprezentační trenér Pavel Vrba.

V noci vypadá ubytování přímo úchvatně
V noci vypadá ubytování přímo úchvatně

Hotelovým hostům je k dispozici bohatá wellness aréna. Vévodí jí vyhřívaný vnitřní bazén, sauna, vířivka a lázně. Najdeme v ní také posilovnu. Česká výprava bude moci využívat i konferenční sál o rozloze 110 metrů čtverečních. Tradiční francouzská restaurace zve na různé kulinářské dobroty.

Kompletní menu s předkrmem a dezertem přijde na 41 eur. Horší to bude s cestováním. Do St. Etienne je to z Tours zhruba 450 kilometrů, do Toulouse 530 a do Lensu 435.

 

SPECIÁL EURO 2016: VŠE O MISTROVSTVÍ EVROPY VE FOTBALE

STADIONY A MĚSTA PRO EURO 2016

HISTORIE ME VE FOTBALE

.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze