EURO 2021 | Eriksen je venku z nemocnice, viděl spoluhráče: Operace se povedla! | iSport.cz
18. června 2021 • 18:23

Eriksen je venku z nemocnice, viděl spoluhráče: Operace se povedla!

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Český basketbalový tým neustále roste, vrchol může přijít za rok na ME
Vondroušová bere stříbro! Benčičová ji ve finále udolala ve třech setech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dánský fotbalista Christian Eriksen opustil nemocnici v Kodani. Úspěšně se podrobil operaci, po které mu bude srdeční rytmus hlídat kardioverter-defibrilátor. Hráč, který zkolaboval při sobotním zápase s Finskem (0:1), poslal skrze dánský fotbalový svaz i krátký vzkaz.Podle prohlášení dánského svazu Eriksen opustil Rigshospitalet po úspěšné operaci a už stihl i navštívit parťáky z národního týmu. Teď stráví čas v klidu s rodinou.

„Děkuji všem za tolik pozdravů a vzkazů, je to neuvěřitelné. Operace se povedla a v rámci možností se mi daří dobře,“ vzkázal 29letý záložník Interu Milán. „Bylo skvělé opět vidět kluky poté, co včera odehráli skvělý zápas,“ okomentoval čtvrteční bitvu, ve které Dánové padli s Belgií 1:2. „Asi nemusím dodávat, že jim budu fandit i v pondělí proti Rusku.“

Eriksen zkolaboval v sobotním klání s Finskem, život mu zachránily pohotové reakce spoluhráčů a lékařského personálu. Po operaci mu srdeční rytmus bude hlídat kardioverter-defibrilátor, tedy stejný přístroj, který chrání nizozemského zadáka Daleyho Blinda. Zda bude Dán po jeho vzoru pokračovat v aktivní kariéře zatím není jasné.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2021 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Program a rozpis zápasů Pavouk EURO 2021 Play off Soupiska Skupiny Stadiony a města Rozhodčí Tabulka střelců Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale proběhne v roce 2021 od 11. června do 11. července v 11 zemích a 11 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí. Původní EURO 2020 muselo být kvůli koronaviru odloženo na rok 2021.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud