2. října 2015 • 09:51

Vrba doplnil nominaci. Reprezentaci posílí Kopic a Frýdek

Autor:
Martin Frýdek na svůj debut v národním týmu stále čeká.
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nominaci české fotbalové reprezentace před závěrečnými zápasy kvalifikace mistrovství Evropy s Tureckem a v Nizozemsku doplnili záložník Jan Kopic z Plzně a univerzál Martin Frýdek ze Sparty. Dnes to oznámil trenér Pavel Vrba, který tak má k dispozici kompletní kádr 23 hráčů.Pětadvacetiletý Kopic má na kontě zatím dva starty za národní tým. O dva roky mladší Frýdek na svůj debut čeká. Poprvé byl nominován na předchozí utkání s Kazachstánem a v Lotyšsku, po kterých si český tým v předstihu zajistil účast na šampionátu ve Francii v příštím roce.

Reprezentace se sejde v pondělí v Praze a proti Turecku nastoupí v sobotu 10. října na Letné. Poslední kvalifikační zápas čeká Vrbův výběr o tři dny později v Amsterodamu.

NOMINACE FOTBALOVÉ REPREZENTACE

Brankáři: Petr Čech (Arsenal, 116/0), Tomáš Vaclík (Basilej, 3/0), Tomáš Koubek (Liberec, 0/0)
Obránci: Theodor Gebre Selassie (Brémy, 31/1), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim, 10/1), Václav Procházka Plzeň 12 0, Mario Holek Sparta 8 0, Michal Kadlec (Fenerbahce Istanbul, 60/8), Marek Suchý (Basilej, 22/0), Filip Novák (Midtjylland, 1/0)
Záložníci: Bořek Dočkal (Sparta, 19/6), Jiří Skalák (Mladá Boleslav, 1/0), Vladimír Darida (Hertha Berlín, 27/1), Josef Šural (Liberec, 3/0), Milan Petržela (Plzeň, 16/0), David Pavelka (Liberec, 2/0), Jaroslav Plašil (Bordeaux, 94/6), Ladislav Krejčí (Sparta, 16/2), Jan Kopic (Plzeň, 2/0), Martin Frýdek (Sparta, 0/0)
Útočníci: David Lafata (Sparta, 36/8), Tomáš Necid (Bursaspor, 31/8), Milan Škoda (Slavia, 3/2)

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze