16. října 2012 • 23:50

Kino Plzeň uvádí: Lhář, lhář. Limberského však horor nečekal

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík
Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Kino Plzeň uvádí: Lhář, lhář. V hlavní roli D. Limberský. Tenhle transparent uvítal na Letné plzeňského fotbalistu Davida Limberského. Ten se na Letné ukázal v reprezentačním dresu v bitvě s Bulharskem v a čekalo se, zda fanoušci Sparty dají hráči „sežrat“ jeho vystoupení po podzimním ligovém duelu Plzně se Spartou na západě Čech. Pískot se sice ozval, ale žádný horor Limberského nečekal.Plzeňský reprezentant toho měl na triku po ligovém duelu Spartou hodně. Nafilmoval penaltu a vše ještě okořenil následnými výroky o tom, že Letenští dosáhli na dvacet mistrovských titulů s pomocí rozhodčích. To všechno vyvolalo zlou krev a rozpoutalo válku mezi oběma kluby.

Sparta volala po trestu pro hráče za hrubou urážku, Limberský však nakonec z incidentu vyvázl s pokutou. Teď ho čekala zkouška ohněm, poprvé od chvíle, co si pustil pusu na špacír, musel na Letnou. Byť v reprezentačním dresu.

Kdo čekal, že příznivci Sparty, kteří se pochopitelně mezi fanoušky národního týmu našli, rozpoutají na stadionu „peklo“ a každý kontakt Limberského s míčem bude provázet pískot, byl na omylu. Třeba zafungovala i jeho omluva, že šlo o exces. „Radši bych vyhrál jiným gólem,“ vrátil se k problematickému duelu hráč Plzně.

A možná i proto jej Pražané vzali na milost. „Limba“ sice nějakou tu hlášku i pískot schytal, publiku se však nelíbil především výkon národního jako celku a nespokojené reakce tak patřily celé reprezentaci za hubenou plichtu 0:0 s Bulharskem.

Limberský jde k zemi. Po vzájemném souboji s bulharským Popovem
Limberský jde k zemi. Po vzájemném souboji s bulharským Popovem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze