Průšvih slovenského reprezentanta: Řídil opilý a přišel o řidičák | iSport.cz
8. srpna 2011 • 11:23

Průšvih slovenského reprezentanta: Řídil opilý a přišel o řidičák

Autor: bk
Vstoupit do diskuse
0
Slovenský reprezentant Miroslav Stoch má problém, řídil s alkoholem v krvi a přijde o řidičský průkaz
TOP VIDEA
Hancko? Tolik se mi nelíbí, řekl Chovanec. O stoperovi mám jinou představu
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský fotbalový útočník Miroslav Stoch má pořádný problém. Policie zastavila v sobotu ráno jeho žluté ferrari. Podle slovenského deníku Nový Čas mu při dechové zkoušce naměřili 1,17 promile alkoholu v krvi. Jednadvacetiletý forvard Fenerbahce Istanbul přišel o řidičský průkaz, za volant svého sporťáku si pravděpodobně dlouho nesedne.Jeho křiklavě žluté ferrari vzbuzovalo v Nitře pozornost od začátku. Policisté Stocha stavěli už před několika týdny, ale čistě ze zájmu o jeho luxusní vůz. Tentokrát však slitování s mladým střelcem neměli.

Policejní hlídka Stocha kontrolovala v sobotu ve 4 hodiny ráno. Útočník se podrobil dechové zkoušce, při které mu naměřili 1,17 promile alkoholu v krvi.Tvrdý trest ho nemine. Okamžitě přišel o řidičák, pravděpodobně ho čeká i mastná pokuta.Podle policejních zdrojů Stoch na první výzvu ke kontrole nezastavil. To odůvodnil tím, že si signalizace hlídky nevšiml. Poté, co mu policisté naměřili alkohol v krvi, už žádný protiargument neměl.

Hráč se k celé záležitosti v médiích vyjadřovat nechce, údajně měl vypít nějaké pivo (hladina alkoholu naměřená v krvi Stocha odpovídá zhruba pěti malým pivům).

Slovenského reprezentanta už ve středu čeká přípravný zápas v rakouském Klagenfurtu. Svůj prohřešek bude muset vysvětlovat nejen policii, ale též trenérovi slovenského nároďáku Vladimíru Weissovi pro porušení životosprávy.

Vstoupit do diskuse
0
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud