29. května 2013 • 22:56

Anglii s Irskem zachránil Lampard, navíc přišla o Sturridge

Autor: iSport.cz
0
Jablonec - Karviná: Neuvěřitelné! Náprstek trefil hlavou svému týmu vítězství, 3:2!
Šejba hattrickem vystřelil zlato. Věřím, že se to zase povede, říká mistr světa z roku 1985

VIDEO | Fotbalisté Anglie si mohli v přátelském zápase s Irskem před domácím publikem uříznou pořádnou ostudu. V duelu prohrávali od 13. minuty gólem Longa, o deset minut později ale zařídil konečnou remízu 1:1 Frank Lampard. Stý zápas v anglickém dresu odehrál Ashley Cole, který jako odměnu dostal kapitánskou pásku.

Domácí fanoušky zmrazila ve 13. minutě dělová hlavička Shanea Longa, na kterou byl Joe Hart v anglické brance krátký.

Hned za deset minut si ale před irskou branku naběhl Frank Lampard, který si dokázal zpracovat přihrávku Daniela Sturridge a zblízka vyrovnal.

VIDEO | Podívejte se na oba góly zápasu Anglie - Irsko

Autor parádního pasu pak ale zažil krušné chvíle, když se stal obětí drsného skluzu Glenna Whelana. Se zraněným kotníkem pak musel ve 32. minutě střídat a putoval do nemocnice. Jestli bude moci odletět k sobotnímu zápasu do Brazílie, ještě není jasné.

Navíc Angličané bez něho v útoku byli prakticky bezzubí a nakonec se museli smířit s remízou 1:1.

To Němci v americkém Boca Ratonu vedli nad Ekvádorem už po 24 minutách 4:0, když po dvou gólech dali Podolski a Bender. Další branky už ale nepřidali a oupeř pak snížil na konečných 2:4.

VIDEO | Podívejte se na sestřih zápasu Ekvádor - Německo

Přípravná fotbalová utkání:
Boca Raton (USA): Ekvádor - Německo 2:4 (1:4)
Branky: 45. Valencia, 84. Ayovi - 1. a 17. Podolski, 4. a 24. Bender.

Londýn: Anglie - Irsko 1:1 (1:1)
Branky: 23. Lampard - 13. Long.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.