FOTO: Reprezentace má nové dresy. Líbí se mi, hlásí Rosický | iSport.cz
4. března 2014 • 10:16

FOTO: Reprezentace má nové dresy. Líbí se mi, hlásí Rosický

Autor: spo
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už ve středu (18:30) v přátelském utkání s Norskem nastoupí fotbalový národní tým ve zbrusu nových dresech. Trikoty od společnosti Puma představili fanouškům dva reprezentanti Tomáš Rosický a David Limberský."Nové dresy se mi moc líbí. Díky úzkému střihu na tělo bude pro soupeře skoro nemožné nás stáhnout za dres k zemi nebo zastavit při gólové šanci," pochvaluje si kapitán Tomáš Rosický.

Domácí dres má jednoduchý sofistikovaný design s převažující červenou barvou s modrými detaily a vodoznakem českého lva na hrudi. Venkovní dres je bílý s detaily v modré a červené. Oba dresy hrdě nesou na levé klíční kosti státní znak - českého lva.

Součástí nových dresů je navíc inovativní technologie, která pomáhá hráčům k lepším výkonům. "Je velmi příjemná a přináší do fotbalového oblečení další dimenzi," uvedl Rosický.

Fotbalová reprezentace představila nové dresy
Fotbalová reprezentace představila nové dresy

Co je technologie ACTIVE?
"Strategicky umístěné a anatomicky tvarované stimulační pásy jsou na vnitřní straně dresu a poskytují hráčům mikroskopické masáže pokožky. To umožnuje rychlejší a efektivní regeneraci svalů.

Na přední straně jsou pruhy umístěny v oblasti hrudního koše pro usnadnění hlubokého dýchání a na šikmých břišních svalech, kde podporují tělo při rotačních pohybech. Vzadu je pás na lopatce, kde stimuluje horní zádové svalstvo, pomáhá lepšímu držení těla a koordinaci pohybu paží.

Čtvrtý pruh se táhne v oblasti beder, kde zlepšuje stabilitu a držení těla. V podpaží je umístěna síťová vložka pro lepší prodyšnost," popisuje v tiskové zprávě společnost Puma.

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud