1. července 2016 • 13:04

Sánchez se "pochlubil" po ostrém faulu z finále: Tak mi modrá noha

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Triumf za cenu bolesti. Fotbalista Alexis Sánchez může děkovat všem svatým. Ve finále Copa América, ve kterém jeho Chile porazilo Argentinu na penalty, mu totiž dost ošklivě prošlápl argentinský obránce Gabriel Mercado a málem jednu z hlavních hvězd Arsenalu vyřadil ze hry na několik měsíců. Spoluhráč brankáře Petra Čecha se s nehezky vypadajícím zraněním pochlubil na sociální síti.Snažil se prosmýknout mezi dvěma soupeři, když v tom mu jeden z nich nečekaně prošlápl vší silou na kotník. Z grimasy v obličeji 27letého fotbalisty byla okamžitě poznat, že je zle. Střídání bylo nutné.

Když po utkání přidal záložník Arsenalu fotku svého oteklého kotníku na Twitter, nebyl to příjemný pohled. Po několika dnech mu navíc otok kompletně zmodral až zfialověl.

VIDEO: Zákrok Mercada na Sáncheze

Nicméně měl Sánchez obrovské štěstí, jelikož vyvázl „pouze“ s těžkým výronem. Zlomeninu po zápase s Argentinou okamžitě vyloučil, přičemž si museli fanoušci londýnského klubu a především trenér Arséne Wenger z hluboka oddechnout.

O to víc si mohl užívat druhý triumf v řadě na Copa América, když Chile po roce opět zdolalo ve finále po penaltovém rozstřelu Argentinu a obhájilo loňský titul. Navíc byl Sánchez po skončení šampionátu vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

A takhle po několika dnech
A takhle po několika dnech

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze