30. ledna 2018 • 18:42

Chorvatsko pyká za tři roky starý trest. Ligu národů proti Anglii odehraje bez diváků

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chorvatsko bude muset kvůli tři roky starému trestu za svastiku na trávníku odehrát letošní atraktivní duel Ligy národů proti Anglii bez diváků. Evropská fotbalová unie (UEFA) dnes potvrdila, že říjnovým duelem za zavřenými dveřmi Chorvatsko splní svůj dvouzápasový trest z kvalifikace o mistrovství Evropy 2016.UEFA potrestala chorvatský svaz v červenci 2015 za to, že nezabránil tomu, aby fanoušci před kvalifikačním utkáním proti Itálii vypálili pomocí chemikálie na trávníku ve Splitu obří hákový kříž. Chorvatsko tehdy přišlo také o jeden bod a muselo zaplatit pokutu 100.000 eur (2,7 milionu korun).

První utkání bez diváků odehrálo Chorvatsko v říjnu roku 2015 proti Bulharsku. Vzhledem k tomu, že od té doby nehrálo žádný domácí soutěžní zápas pod hlavičkou UEFA, bude muset splatit "dluh" více než tři roky po vynesení trestu letos 12. října.


 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze