Zápasy s Izraelem a Slovenskem v Plzni! Diváci jsou kvůli situaci nejistí | iSport.cz
26. října 2020 • 15:48

Zápasy s Izraelem a Slovenskem v Plzni! Diváci jsou kvůli situaci nejistí

Autor: ČTK, ros
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Guľu štvala slabá produktivita: Smůlu musíme zlomit pracovitostí
Karviná - Zlín:  Poznar má formu! V deváté minutě přidal druhý gól, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fotbaloví reprezentanti odehrají v listopadu oba závěrečné domácí zápasy Ligy národů s Izraelem a se Slovenskem na stadionu v Plzni. Vedení národního týmu o tom informovalo na twitteru.Reprezentanti v listopadu nastoupí stejně jako v říjnu ke třem utkáním. Nejprve se 11. listopadu představí v prestižním přípravném zápase v Lipsku proti domácím Němcům, mistrům světa z roku 2014. O čtyři dny později v Plzni přivítají Izrael a 18. listopadu zakončí druhý ročník Ligy národů derby s bývalých federálním partnerem Slovenskem.

Dva zápasy v jednom dějišti zvolilo vedení reprezentace i s ohledem na složitou koronavirovou situaci v zemi, národnímu týmu díky tomu odpadne přesun. V Plzni, kde sídlí prvoligová Viktoria, se český celek naposledy představil před rokem a po výhře 2:1 nad Kosovem postoupil z kvalifikace na evropský šampionát.

UEFA na začátku října povolila zaplnit stadiony maximálně do 30 procent kapacity, pokud to umožní místní úřady. Kvůli aktuální situaci v Česku je ale velmi nejisté, zda na zápasy do Doosan Areny budou nějací diváci smět.

Reprezentantům patří v Lize národů ve skupině B2 druhé místo se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Skotsko. Vítěz tabulky si zajistí postup do elitní Ligy A. V druhém ročníku Ligy národů jde i o dvě místa v play off o mistrovství světa v roce 2022 a je rozhodující pro los kvalifikace.

Matěj Vydra se chytá za hlavu po své spálené šanci v zápase ve Skotsku
Matěj Vydra se chytá za hlavu po své spálené šanci v zápase ve Skotsku

Vstoupit do diskuse
1
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud