17. července 2015 • 15:25

Liberec vyzve v Superpoháru Plzeň. Přímý přenos sledujte na iSport.cz

Autor:
Útočník Viktorie Plzeň Aidin Mahmutovič v souboji s libereckým Lukášem Pokorným
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovská Viktoria Plzeň proti vítězi Poháru FAČR Slovanu Liberec. Prestižní duel o český Superpohár bude pro oba týmy zároveň generálkou před ligou i evropskými poháry. Napínavý zápas budete moci sledovat v sobotu od 19:15 v exkluzivním PŘÍMÉM PŘENOSU na webu iSport.cz. Už v průběhu utkání se pak můžete těšit na sestřihy nejzajímavějších momentů.Zatímco Viktoria Plzeň si v minulém ročníku Synot ligy došla pro ligový titul, Liberec zažíval dlouho sezonu hrůzy. Po výborném finiši se ovšem zachránil a navíc si došel pro triumf v Poháru FAČR. Díky tomu vyzve ligového mistra v souboji o Superpohár.

Favoritem je každopádně Plzeň. A to i díky tomu, že bude hrát na domácí půdě. Boj o český Superpohár se totiž odehraje v Doosan Areně, kde Viktoria pravidelně poráží jednoho soupeře za druhým.

Severočeši s novým trenérem Jindřichem Trpišovským, pro kterého půjde o soutěžní premiéru na lavičce Slovanu, udělají všechno pro to, aby favorita překvapili.

Duel o český Superpohár začíná v sobotu v 19:15 a vy ho budete moci díky webu iSport.cz sledovat v PŘÍMÉM PŘENOSU. Během utkání se navíc budete moci podívat na všechny góly i zajímavé momenty v jednotlivých videích.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze