3. února 2011 • 10:37

Kolik vám zaplatili!? Fabregas seřval rozhodčí

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: USA - Česko 0:1. Zacha trefil postup! Zářil bezchybný Dostál
Čeští kouči by měli být jako Priske, říká Čech. Další práce? Baví mě trénování
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úterní ligový duel mezi Arsenalem a Evertonem byl hodně napínavý. Vyhrocený zápas podle všeho neunesl kapitán "gunners" Cesc Fabregas. Při cestě do kabin po skončení prvního poločasu v tunelu seřval rozhodčí, jejichž pískání se mu očividně nelíbilo. "Kolik vám zaplatili?" křičel na arbitry podle britských médií.Arsenal utkání nezačal dobře. Od 25. minuty prohrával po brance Luise Sahy 0:1, se stejným výsledkem šly týmy do kabin i po skončení prvního poločasu. V tunelu při cestě do šaten se do rozhodčích pustil Cesc Fabregas, kterému se nelíbilo posuzování některých zákroků.

"Kolik vám zaplatili?" čertil se kapitán "gunners". Fabregase rozčílil sporný první gól, který podle všeho padl z ofsajdu.

Cesc Fabregas Cesc FabregasFoto ČTK

Manažer Evertonu David Moyes po utkání prohlásil, že Fabregas měl být za urážky rozhodčích vyloučen.

"Když nadával rozhodčím, měl jít okamžitě ven," má jasno.

Fabregas však nebude potrestán ani dodatečně. Rozhodčí incident neuvedli do oficiálního zápisu, komise Premier League se tak celou záležitostí zabývat nebude. Ani přes to, že Everton podal oficiální protest.

"Ano, byl jsem v ten moment naštvaný. Stejně jako 60 000 fanoušků Arsenalu, kteří přišli na stadion. O přestávce říkali různé věci i jiní hráči, nejen já," brání se Fabregas. "V tak vyhecovaný moment se stane, že hráč ujede."

"Jediné, co k tomu můžu v téhle chvíli říct, že cítím velký respekt k rozhodčím. Nemají to jednoduché, musí se rozhodovat velmi rychle," snaží se s odstupem mírnit svá slova.

Tentokrát Fabregasovi jeho výlev směrem k sudím projde. Arsenal navíc utkání ve druhém poločase otočil a vyhrál 2:1. Což španělského záložníka potěšilo jistě úplně nejvíc...

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

38. kolo
Články odjinud


Články odjinud