Premier League | Nasri může být Rosického konkurence | iSport.cz
26. července 2008 • 16:39

Nasri může být Rosického konkurence

Autor: ČTK
Samir Nasri
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příchod francouzského záložníka Samira Nasriho do Arsenalu by přece jen mohl znamenat konkurenci pro kapitána české fotbalové reprezentace Tomáše Rosického.Přestože Nasri v poslední době hrával v Marseille ve středu zálohy, trenér Kanonýrů Arséne Wenger ho údajně bude stavět na křídle, kde před zraněním hrával i Rosický.

"Trenér Wenger mi řekl, že budu hrát na křídle, protože to je prý místo, kde můžu rozvíjet své tvořivé schopnosti. Systém je mi šitý na míru," uvedl jednadvacetiletý Nasri v rozhovoru pro francouzský deník L'Equipe.

"Problém s tím mít nebudu, už jsem tak hrál v mládežnických reprezentacích i na červnovém evropském šampionátu. Zatím není jisté, jestli to bude napravo nebo nalevo, ale to je mi jedno," dodal.

Arsenal dlouho hledal útočné krajní záložníky, kteří by dokázali nahradit Roberta Pirése a Fredrika Ljungberga, kteří dlouho patřili ke klíčovým hráčům Wengerova systému.

V minulé sezoně se je částečně podařilo nahradit právě Rosickému s Alexandrem Hlebem, ovšem Bělorus odešel do Barcelony a Rosického od ledna trápí zranění podkolenní šlachy, kvůli které bude hrát nejdříve v září.

Na krajích zálohy mohou nastoupit mimo jiné také anglický talent Theo Walcott, Emmanuel Eboué z Pobřeží slonoviny, či nizozemský útočník Robin Van Persie.

3. kolo
Články odjinud


Články odjinud