Fowler vypomůže Blackburnu

Robbie Fowler
Robbie FowlerZdroj: Archiv Sport
ČTK
Anglie - Premier League

Bývalý kanonýr Liverpoolu Robbie Fowler se vrací do anglické Premier League, kde se na tři měsíce upsal Blackburnu.

Třiatřicetiletý fotbalista odešel v létě z druholigového Cardiffu a od té doby trénoval právě v Blackburnu, který koučuje Fowlerův bývalý spoluhráč z Liverpoolu a anglické reprezentace Paul Ince.

"Mám radost, že s námi podepsal smlouvu, je to ryzí kanonýr," řekl dnes Ince. "Není to tak dávno, když střílel góly na Anfield Road. Věřím, že je schopen hrát pořád na takové úrovni, a když to prokáže, smlouvu mu prodloužíme," prohlásil kouč.

Bývalý anglický reprezentant Fowler, který se v sobotu postaví v novém dresu proti Arsenalu, dal za Liverpool 128 gólů v 288 zápasech. Od roku 2001 hrál v Leedsu a o dva roky později přestoupil do Manchesteru City. V roce 2005 se vrátil do Liverpoolu, ale neprokázal výkonnost a odešel do Cardiffu.

Doporučujeme

Články z jiných titulů