Premier League | Defoeovi vyhrožují fanoušci | iSport.cz
4. ledna 2009 • 15:33

Defoeovi vyhrožují fanoušci

Autor: ČTK
Jermaine Defoe
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočníkovi Jermainu Defoeovi vyhrožují fanoušci Portsmouthu, kterým se nelíbí, že anglický reprezentant chce přestoupit zpátky do Tottenhamu. O výhrůžkách už šestadvacetiletý fotbalista informoval vedení klubu."Nemám ponětí, kde vzali moje číslo. Ale z těch telefonátů se mi zvedá žaludek," řekl Defoe listu Sunday Mirror. "Nemůžu se smířit s tím, že mi volají vyšinutí lidé. Mou rodinu to pořádně štve. Žasnu, co se může všechno stát," uvedl druhý nejlepší střelec Portsmouthu, jenž dal v sezoně sedm branek.

Defoe by se rád vrátil po roce zpět do Tottenhamu, kam v říjnu přešel z Portsmouthu trenér Harry Redknapp. "Jeho odchod mě dost sebral, protože hlavně kvůli němu jsou do Portsmouthu šel. Snad se kluby nějak dohodnou," řekl Defoe, o kterého mají zájem také Juventus a Manchester City.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud