Premier League | Přestup Santa Cruze (zatím) padá | iSport.cz
7. ledna 2009 • 19:36

Přestup Santa Cruze (zatím) padá

Autor: pj
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spekulace v posledních dnech sílily. Útočník Roque Santa Cruz měl zamířit do Manchesteru City. Jenže to už neplatí. Zatím. Blackburn totiž podle svého předsedy Johna Williamse neobdržel žádnou konkrétní nabídku.Paraguajský reprezentant byl spojován s Manchesterem City po celý podzim. Hlavním důvodem měl být manažer Mark Hughes, který 27letého střelce trénoval už v Blackburnu.

Spekulace navíc oživil také Santa Cruz prohlášením, že by se nebránil přestupu do "lepšího a ambicióznějšího" klubu, přestože v srpnu podepsal novou smlouvu.

Ovšem Williams, představitel Rovers, v rozhovoru pro Lancashire Telegraph řekl, že mu na stole neleží žádné nabídky. "Proto ani neprobíhají jednání," podotkl.

Jeho hlavní starostí proto zůstává posílení současného kádru. To by mělo pomoci v bojích o záchranu.

Podle posledních informací je Blackburn blízko získání první posily. Údajně se jedná o El Hadjiho Dioufa ze Sunderlandu, jehož manažer Rovers Sam Allardyce vedl už v Boltonu.

Jméno však Williams odmítl komentovat. Potvrdil pouze to, že hodlá v nejbližších dnech poslat na nejmenovaného hráče konečnou nabídku.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud