Ashley Cole: tři hodiny v base!

Ashley Cole z Chelsea se zlobí na rozhodčího
Ashley Cole z Chelsea se zlobí na rozhodčíhoZdroj: Archiv Sport
ČTK, deniksport
Anglie - Premier League
Začít diskusi (0)

Fotbalista londýnské Chelsea a anglické reprezentace Ashley Cole strávil v noci na dnešek zhruba tři hodiny na policejní stanici.

Osmadvacetiletý spoluhráč brankáře Petra Čecha se podle listu Daily Mail dostal nad ránem do slovní potyčky se strážci zákona, když údajně opilý odcházel z nočního klubu Collection poblíž stadionu Stamford Bridge.

Cole kvůli urážkám a slovnímu napadání policistů putoval na stanici, kde strávil zhruba tři hodiny do vystřízlivění. Propuštěn byl po zaplacení standardní pokuty za tento přestupek ve výši 80 liber (zhruba 2500 korun), což je podle spekulací tisícina jeho týdenního platu.

Cole byl v podniku společně se spoluhráči Terrym a Manciennem, ti však žádné problémy se zákonem neměli.

vyjádření Scotland Yardu (britská policie - pozn. red.): "Ve 2:15 hodin ráno byl na Brompton Road v jižním Kensingtonu zadržen opilý muž, který dělal nepořádek. Byl odvezen na policejní stanici, kde po zklidnění zaplatil fixní poplatek a v 5:37 byl propuštěn."

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů