Premier League | Arsenal chce peníze za zranění van Persieho | iSport.cz
13. prosince 2009 • 15:13

Arsenal chce peníze za zranění van Persieho

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Van Persie
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Londýnský Arsenal bude podle trenéra Arséna Wengera požadovat finanční kompenzaci od Nizozemské fotbalové federace (KNVB) za zranění útočníka Robina van Persieho. Ten odnesl listopadové přípravné utkání s Itálií zpřetrhanými vazy v kotníku a po nedávné operaci se bude zotavovat pět měsíců."Spolu s právníky na tom pracujeme a rozhodně o finanční vyrovnání budeme usilovat," citovala Wengera BBC. "Očekávám kompenzaci úměrnou tomu, co nás jeho zranění může stát v probíhající soutěži."

Podle Wengera reprezentační lékaři původně špatně stanovili diagnózu nizozemského kanonýra. Ten proto místo rychlého řešení problému zbytečně cestoval do Srbska, kde podstupoval experimentální léčbu.

"KNVB nejprve tvrdila, že nejde o závažné zranění, takže když chtěl Robin odjet do Srbska, souhlasili jsme," prohlásil Wenger. "Ovšem když přijel zpět, zjistili jsme, že rozsah zranění je mnohem vážnější. A i v Holandsku měli ohledně něj spory," dodal francouzský kouč.

KNVB už dříve zveřejnila prohlášení, v němž odmítá jakékoliv pochybení ohledně Van Persieho zranění. "Náš lékařský tým kontaktoval Arsenal a poskytl mu všechny potřebné záznamy a výsledky testů," uvedl svaz.

Vstoupit do diskuse
0
33. kolo
Články odjinud


Články odjinud