Premier League | VIDEO: Torres řádil. Čech neměl šanci | iSport.cz
8. listopadu 2010 • 13:45

VIDEO: Torres řádil. Čech neměl šanci

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Velký rozhovor s Václavem Kotalem čtěte v pátečním Sport Magazínu
ANKETA: Top moment sezony? Slávistické jaro, příchod Václava Kotala
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dát dva góly Petru Čechovi, to se letos v anglické Premier League ještě nikomu nepodařilo. A v neděli to dokázal jediný hráč a navíc jeho trefy stály za to - Fernando Torres ukázal, že směřuje zpátky na vrchol a s ním se začíná zvedat z bahna i jeho Liverpool.Chelsea má po porážce 0:2 na čele Premier League už jen dvoubodový náskok na Manchester United, Liverpool je devátý.

Šestadvacetiletý španělský kanonýr prožíval po zlatém mistrovství světa hodně špatné období, do neděle dokázal dát jen dva góly a jeho výkony odpovídaly mizérii "reds". Liverpool se teď ale nadechuje k ataku na čelo tabulky a Fernando Torres věří, že i on se bude nadále zlepšovat.

Fernando Torres překonal Čecha dvakrátFernando Torres překonal Čecha dvakrátFoto /YouTube/

"Bylo to pro mě složité období, ale každý den se cítím lépe a mám pocit, že se zlepšuju," cituje kata Chelsea deník The Sun. "Nevím, jestli budu hrát nejlépe, jak umím, už brzy, ale doufám, že ano," dodal Torres.

"Částí života každého fotbalisty je kritika. Cokoliv uděláte do minuty obletí svět," zamýšlí se. "Vím, že se ode mě hodně očekává a vážně bojuju o to, abych se dostal do své nejlepší formy," slíbil Torres.

A v duelu proti Chelsea už to opravdu chvílemi vypadalo, jakoby se na hřišti objevil ten starý Fernando. Po jedenácti minutách dostal parádní pas za obranu od Kuijta a vybíhajícího Čecha elegantně přehodil.

Počet svých nastřílených gólů v této sezoně pak zdvojnásobil v poslední minutě prvního poločasu a rozhodně to stálo za to.

Dostal přihrávku na levou stranu hřiště, ve vápně si pohrál s obráncem a přes něho zakroutil střelu do pravého rohu Čechovy branky tak dokonale, že český gólman se za míčem mohl jen smutně ohlédnout.

Fernando Torres se trefil parádně
Fernando Torres se trefil parádně

Vstoupit do diskuse
2
36. kolo
Články odjinud


Články odjinud